אירוח לפי שעה

בכלל לא משנה מה תחליטו שיקרה בערב האחרון של חברתכם כרווקה, אם תעשו את זה במקום המאפשר אירוח לפי שעה – ההצלחה של המסיבה מובטחת. הרעיון הוא להתכנס במתחם ספא מפנק שמאפשר מסיבה סוערת ככל שתרצו ומייד אחר כך מנוחה מפנקת באותם חדרי אירוח לפי שעות שצמודים לאולמות האירועים. גם לא מוכרחים להתחיל לנסוע קילומטרים כדי ליהנות מאווירת ההתנתקות מהמציאות האפורה אל תוך ערב שכולו הפתעות.

הכי נכון יהיה לעבור את הערב בשלבים. להתחיל בבחירה של חדרי אירוח לפי שעות, שבהם יוכלו כל הבנות לעבור לחלוקי אמבט נינוחים ורכים יחד עם נעלי בית לבנות ובתוליות. חדרי אירוח לפי שעה, בעיקר הסוויטות, יהיו מקום מושלם לסדרת טיפולי יופי ועיסוי מכל סוג שתבחרו. כדאי להציע לכל המשתתפות לבחור מבעוד מועד מה כל אחת מעדיפה ולהזמין מראש יחד עם חדרי אירוח לפי שעות.

בחדרי אירוח לפי שעה, תוכלנה הצעירות לקבל מסאז' שבדי חלקי או שלם, עיסוי בעזרת אבנים חמות או קונכיות, רפלקסולוגיה ועוד, הכל במטרה להקטין לחצים, לעודד זרימת דם חדשה ולהחיות תאים יבשים. במקבילל ניתן כמובן להזמין כיבוד מתאים שיוגש בחדרי אירוח לפי שעה עד שכולן תסיימנה את הטיפולים, המקלחות והזלילה הראשונה.

לופטים לכל מטרה בסמול לחדרי אירוח לפי שעה
אם בחדרי אירוח לפי שעה נהניתן מכל הפינוקים, הרי שהמעבר אל אחד האולמות, הלופטים, הסמוכים לאותם חדרי אירוח לפי שעות יבשר על התחלת המסיבה עצמה. במקום עוד אפשר להמשיך להשתכשך בג'קוזי משותף, להתקלח בחדרי מקלחות במקום ולאכול, אבל בעיקר להתחיל לנצל את כל מה שיש מחוץ לחדרי אירוח לפי שעה מהם יצאתן לפני רגע. בלופט הסמוך לאותם חדרי אירוח לפי שעות מוצעים משחקים, מסכי טלוויזיה ומשקאות כיד המלך.

אירוח לפי שעות מאפשר, וזה מה שאולי הכי חשוב, לתכנן כל פעילות על פי רצונכן ועל פי העדפת כלת המסיבה, שתתאים להיעשות בחדרי אירוח לפי שעות. ערב קריוקי, מופעים מסוג מגוון ממוסיקה ועד הצגות והפעלות כיד הדמיון הפורה. אל אותם אולמות אירוח לפי שעות אפשר להזמין כל מופע רצוי שישמח את הכלה וייתן את האות לתחילת חגיגות החתונה.

חזור לעמודי מידע