השכרת חדר לפי שעה

ככה, מבלי ששמנו לב איך שהזמן רץ, עומדים ההורים היקרים שלנו להגיע לגיל גבורות. באותה שנה אנחנו חוגגים לשניהם את הגיל המופלג ואת חתונת הזהב. בקיצור, השכרת חדר לפי שעה לכל האורחים הצפויים היא רק תחילתו של התכנון. האמת היא שבהתחלה הורדנו את הרעיון של השכרת חדר לפי שעה מהפרק בגלל החשש מבלגן ומהוצאה גבוה, אבל אמרנו "נראה מה יילד יום" ואכן נראה שהוא יוליד השכרת חדר לשעה.

דיברנו בינינו על אפשרות לטוס איתם לטיול שורשים בארץ הולדתם, ושם אולי לבחור חדר, אבל הם הורידו את זה מהפרק בגלל זכרונות לא נעימים שישי להם עדיין משם, אז חשבנו על השכרת חדר לפי שעה כאן באזור נחמד, מה שיאפשר לנו לפנק אותם ביום טיפולים מגוון. מכיוון שהם יחשבו שבזה מסתכמת הפעילות באותו יום במתחם השכרת חדר לפי שעה, נצליח להפתיע אותם באירוע המוני באולם הסמוך – לופט מאובזר טיפ-טופ שצמוד לאותן חדר.

ואחרי שסגרנו עם השכרת חדר לפי שעה, מה עוד יהיה מפתיע?

אז באמת התנהגנו כאילו כל מה שאנחנו רוצים זה להיפכגש רק המשפחה הגרעיית, הורים, ילדים ונכדים באותה השכרת חדר לשעה ששכרנו ליום שלם, כולל כל הפינוקים האפשריים. שקדנו שבכל השכרת חדר לשעה יהיה כיבוד האהוב על כולנו ובמיוחד עליהם. כל אחד התמקם בחדר נבחר ושם זכה גם לעיסוי או טיפול אלטרנטיבי מועדף. השכרת חדר יוצרים לנו מתחם משפחתי חמים ונעים בזכות העיצוב המושלם והדאגה לכל פרט. ואז פרשנו לנמנם שנת צהריים.

כשהתעוררנו באותו מקום של השכרת חדר לשעה, ציפתה לקשישים האנרגטיים (כאילו חגגו זה עתה שנת נישואין ראשונה) הפתעת העולם: באולם רחב הידיים הצמוד למתחם החדרים עמדו והריעו להם כל בני המשפחה המורחבת – אחים, דודים, בני דודים ואפילו כמה חברים מהפלמ"ח. מכאן והלאה, בעזרת עמדת משקאות חמים וחריפים ובעזרת המנחה לשירה בציבור הרמנו אירוע שאיש מה לא ישכח בחייו. חלק מהאורחים עוד בחר להישאר ללון בחדרים , ולשמחה לא היה סוף.

חזור לעמודי מידע