חדרים לפי שעה

השכרת חדרים לפי שעה מציעה חלום באריזה קסומה, של שקט ורוגע עם שלל צ'ופרים מסוגים שונים ואביזרים שהופכים את השהות במסגרת חדרים לשעה קלה לחוויה בלתי נשכחת. חדרים לשעה מעניקים אווירה ביתית חמה ונוחה, אבל יחד עם זאת חדרים לשעה משדרגים בזכות העיצוב והאבזור את השעות האלה לפינוק חלומי.

חדרים לשעה מעניקים אפשרות לישון במיטות אפריון בעלות מצעים אנינים ומיוחדים, זוג נעלי בית וחלוקי אמבטיה רכים
שיהפכו ואת המקלחת החמימה לחוויה מלכותית.
חדרים לשעה מצויידים בבר משקאות מגוון, ביין ובממתקים. את אווירת חדרים לשעה ישלימו נרות ריחניים ומרפסת פתוחה.

חדרים לשעה יכולים להיות גם סוויטות של ממש. יש בהן כל מה שיש בתוך חדרים לפי שעה, אבל לא רק. באותם חדרים לפי שעה המופרים לסוויטות יהיה גם ג'קוזי מפואר ופינת ישיבה. באותם חדרים לפי שעה כסוויטות אפשר גם לקבל טיפולי מסאז' מגוונים בתוך אותם חדרים לשעה.

במתחם שבו מוצעים חדרים לפי שעה ישנם גם בנוסף כמה לופטים בגודל משתנה. האולמות רחבי הידיים עשויים להתאים לאירוח של זוג ועד כחמישים איש. העיצוב שלהם הוא מפואר ומעניין, תורם לאווירת החג המלווה את הביקור המאפשר פינוק באמצעות חדרים לשעה הסמוכים לאותם לופטים.

באולמות יש ריהוט מודולרי היכול להתאים לכל סוג וגודל של בילוי. במקום פועלים מערכת קולנוע ביתית על מסכי LCD ענקיים, שידורי כבלים, סרטים וגם קריוקי ומשחקי פלייסטיישן. וגם שולחנות סנוקר, עמדת אלכוהול משובח על פי טעמכם, ג'קוזי, סאונות רטובות ויבשות, וחדרי שירותים ומקלחות מצויידים היטב.

היתרון הגדול של שימוש בשירותי לופטים מהסוג הזה לכל אירוע, הוא העובדה שבסוךף הערב לא צריך להתחיל לנסוע חזרה הביתה. פשוט פונים אל אותם חדרים לשעה, הצמודים למקום והמעניקים את כל הנוחות המתבקשת אחרי ערב סוער. ההתכנסות אל חדר לשעה תעניק סיום מדהים לערב שווה במיוחד, שהצליח בזכות שני הגורמים החשובים: נוחות ופינוק. 

חזור לעמודי מידע