צימרים לפי שעה

כבר מזמן עברו הימים שבהם היה צימר חלום רחוק על יומיים של חופשה מופלאה באזורים מרוחקים. היום אפשר לשכור שירותים של צימרים לפי שעה גם באזורים מרכזיים בארץ, והמטרה קצת שונה. נכון שגם בהזמנת צימר לפי שעה עדיין אפשר לנפוש כרגיל, אבל המטרה קצת שונה.

צימר לפי שעה יעניק בעיקר בריחה קצרה מהיום יום המייגע. לפיכך, צימרים לפי שעה מצוידים במיטב השירותים ההופכים כל דקה בהם לחופשה אולטימטיבית, אבל בעיקר מוצעים במסגרת צימר לפי שעה טיפולים אלטרנטיביים שיעניקו תחושת רוגע ואיסוף כוחות מחודשים.

צימרים לפי שעה מאפשרים לבחור טיפולי יופי ובריאות מתחומים שונים על פי ההעדפות והצרכים הספציפיים. כך למשל, ניתן לבחור לטיפול בחדר צימר לפי שעה כל מסאז' שקיים היום, ויש רבים, יותר ממאה סוגים. ואכן, צימר לפי שעה יציע לכם חדר נעים ומטופח ובו כל טיפול שתעדיפו בכל אזור בגוף ובאמצעות כל מעסה ואמצעי עזר.

צימרים לפי שעה הם בעצם ספא שלם

צימרים שתפקדו עד לא מזמן רק כחלופה כפרית למלונות פאר, הפכו עם הזמן, בחלקם, למתחם ספא מפנק. אין צורך להתמקם בהם לימים ולילות, אם כי גם זה אפשרי, אלא פשוט לקפוץ לכמה שעות של עונג בעזרת כל פינוק אפשרי. חללים בתוך צימרים לפי שעה הפכו בעיצוב הולם לאולם קטן ואינטימי למטרות טיפוליות.

כך, למשל, תוכלו ליהנות בחדר צימר לפי שעה מעיסוי שבדי, טורקי או תאילנדי על כל הגוף או באזורים מתוחים במיוחד, וגם לזכות בטיפולים אחרים שניתנים במסגרת צימר לפי שעה, כמו שיאצו, רפלקסולוגיה, דיקור סיני, כירופרקטיקה, צמחי מרפא ועוד. את כולם או חלקם אפשר לקיים בבריכות שמנים ובג'קוזי וגם בעזרת אבנים חמות, שמנים ריחניים ואמצעים מגוונים נוספים, הכל באותו צימר לפי שעה.

צימרים לפי שעה שמעניקים שירותי ספא, מאפשרים גם קבלת טיפולים קוסמטיים מכל הסוגים. צימר לפי שעה הופך לרגע למכון יופי שבו יוכל כל אחד, גם גברים שכבר לא מתביישים להתייצב אחד מכמה צימרים לפי שעה לטיפולים שאינם רק תמרוקים ואיפור אלא שיפוץ כללי מהסרת שיער ועד עיצוב ציפורניים.

 

חזור לעמודי מידע